Op een unieke locatie op de Veluwe, verscholen achter eeuwenoude bomen vind je landgoed Het Huis te Eerbeek. Op dit schitterende landgoed vind je het veelzijdige hotelgebouw, een karakteristiek 14e-eeuws landhuis en een voormalig koetshuis. Een klein half uurtje rijden brengt je naar Apeldoorn of Arnhem. Ga hier lekker een dagje shoppen! Maak ook eens een wandel- of fietstocht door Nationaal Park Veluwezoom of Nationaal Park De Hoge Veluwe.
Let op: bovenstaande hoofdfoto is een foto van het landhuis. Je verblijft in het hotelgedeelte.
Hotelgasten zijn nog steeds welkom in het restaurant. Tijdens je verblijf kun je gewoon genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet en à la carte lunch of diner in het restaurant.
Het landgoed heeft 49 kamers die verdeeld zijn over drie gebouwen. De hotelkamers zijn voorzien van douche, toilet en televisie. Daarnaast heb je een prachtig uitzicht over het landgoed. Voor culinaire specialiteiten kun je terecht in het restaurant in het hoofdgebouw of op het terras. Voor een kleiner hapje kun je terecht in de sfeervolle bistro. Het landgoed wordt omgeven door prachtige tuinen, eeuwenoude eiken en mooie vijvers, en dat maakt het tot een unieke locatie om te verblijven.